Življenje je droben vezaj med preteklostjo brez začetka in prihodnostjo brez konca.

Cenzorin, 2. stol.

Oddelek za geografijo UP Fakultete za humanistične študije vabi na predstavitev znanstvene monografije NATURE, TOURISM AND ETHNICITY AS DRIVERS OF (DE)MARGINALIZATION: INSIGHTS TO MARGINALITY FROM PERSPECTIVE OF SUSTAINABILITY AND DEVELOPMENT.

Monografija, ki je bila pred meseci izdana pri založbi Springer, obsega 22 poglavij, v katerih se avtorji osredotočajo zlasti na okoljske, turistične in etnične vidike geografske marginalnosti. Predstavitev publikacije bosta z nekaterimi avtorji posameznih poglavij vodila urednika monografije dr. Stanko Pelc in dr. Miha Koderman.

Dogodek bo potekal v torek, 12. decembra 2017, ob 18.30, v predavalnici Maestral 3 na UP Fakulteti za humanistične študije, Titov trg 5, Koper.