Zaposleni

print

Strokovni sodelavci

Tajništvo dekanatatop

Tel.: 05 663 77 44
Faks: 05 663 77 42
E-naslov: dekanat@fhs.upr.si

Odnosi z javnostmitop

Tel: 05 663 77 44
Barbara Panger Jevtić 
E-naslov: mediji@fhs.upr.si oz. barbara.panger@fhs.upr.si

Referat za študentske zadevetop

Telefon: 05 663 77 53
Jana Ludvik

Tel.: 05 663 77 41
Monika Šrot

E-naslov: referat@fhs.upr.si

Služba za študijske zadevetop

Tel.: 05 663 77 54
Mojca Cencič
E-naslov: mojca.cencic@fhs.upr.si

Tel.: 05 663 77 48
Nataša Mahne (3. stopnja)
E-naslov: referat.podiplomski@fhs.upr.si

Služba za mednarodno sodelovanje in razvojtop

Tel.: 05 663 77 60
Valentina Bertok (Erasmus koordinator)
E-naslov: valentina.bertok@fhs.upr.si

Tel: 05 663 77 57
Karin Bandelj (projekti)
E-naslov: karin.bandelj@fhs.upr.si

Služba za kadrovske, pravne in splošne zadevetop

Tel.: 05 663 77 66
Lidija Udovič
E-naslov: lidija.udovic@fhs.upr.si
 
Tel.: 05 663 77 63
Snježana Tatić
E-naslov: snjezana.tatic@fhs.upr.si

Služba za računovodstvotop

Tel.: 05 663 77 46
Branka Žagar
E-naslov: branka.zagar@fhs.upr.si

Služba za računalniško in tehnično podporotop

Tel.: 05 663 77 65

Sanjin Pobega
E-naslov: sanjin.pobega@fhs.upr.si

Knjižnicatop

Tel.: 05 663 77 55
Helena Lemut
E-naslov: helena.lemut@fhs.upr.si

 

Pedagoški sodelavcitop