Obvestilo o stipendijah Nemske akademske sluzbe za izmenjavo (DAAD) za studijsko leto 2019/2020

Vas zanimata študij ali raziskovanje v Nemčiji? Nemška akademska služba za izmenjavo (DAAD) tudi v letošnjem študijskem letu ponuja različne štipendije za diplomante, raziskovalne štipendije za doktorande, postdoktorande in mlade znanstvenike, štipendije za delovna bivanja za visokošolske učitelje ter visokošolske poletne tečaje za tuje študente in diplomante v Nemčiji. Podrobne informacije o posameznih štipendijah DAAD so na voljo na spletni strani www.funding-guide.de . Vprašanja v zvezi s štipendijami lahko naslovite tudi na Nemško veleposlaništvo v Ljubljani, kulturni oddelek (E-naslov: info@laibach.diplo.de , T: 01 479 03 00).

DAAD

Objava rezultatov volitev članov v Senat UP FHŠ

Razpis Erasmus+ KA103 (2017) OUTGOING ZAPOSLENI

Na spletni povezavi UP https://www.upr.si/sl/mednarodno/mednarodna-mobilnost/erasmus/novo-razpis-erasmus-ka103-zaposleni-2017-st-l-201718 sta objavljena razpisa UP za mobilnost Erasmus+ KA103 osebje outgoing:

- RAZPIS ZA SOFINANCIRANJE MOBILNOSTI OSEBJA ZA NAMEN POUČEVANJA V OKVIRU PROGRAMA ERASMUS+ V ŠTUDIJSKEM LETU 2017/2018

- RAZPIS ZA SOFINANCIRANJE MOBILNOSTI OSEBJA ZA NAMEN USPOSABLJANJA V OKVIRU PROGRAMA ERASMUS+ V ŠTUDIJSKEM LETU 2017/2018

Začetek postopka volitev članov Senata UP FHŠ