ponedeljek, 19. oktober 2020

COVID-19 UKREPI: Izvedba pedagoškega procesa

Spoštovane študentke in študenti UP FHŠ,

vezano na razglasitev epidemije in ostale ukrepe, ki se ostrijo, poteka od torka, 20. 10. 2020, ves pedagoški proces fakultete izključno na daljavo preko aplikacije Zoom.

Ukrep traja do nadaljnjega oz. do preklica epidemije.

Predavanja potekajo po predvidenem urniku, povezave do predavanj bodo objavljene v e-učilnicah predmetov. Povezava neposredno iz urnika ne bo več delovala.

Študentom ne bo več omogočeno spremljanje on-line predavanj v predavalnici ali drugih prostorih fakultete.

Izjema je izvedba slovenskega jezika za tujce, o čemer bodo študenti osebno obveščeni s strani predavateljev.

PROSIMO, DA UPOŠTEVATE VSE UKREPE, KI SO DOLOČENI, KAJTI SAMO TAKO SE BODO RAZMERE ZAČELE UMIRJATI.

ŽELIMO VAM USPEŠNO DELO IN UPAMO, DA VAM BOMO V NADALJEVANJU LAHKO SPOROČILI SPODBUDNE NOVICE.

Pazite nase in ostanite zdravi,

Prof. dr. Irena LAZAR, dekanja

Sklep rektorice UP o ukrepih za preprečevanje širjenja bolezni COVID-19.

Več informacij o veljavnih ukrepih, preventivi in ostalih vprašanjih v povezavi z covidom-19 najdete na spletni strani Univerze na Primorskem.

ARHIV

NAVODILA ZA DELO IN PREDAVANJA NA UP FHŠ

28. september 2020

Spoštovani študenti, zaposleni in obiskovalci fakultete,
spodaj objavljamo posodobljena Navodila za izvajanje dela v prostorih UP FHŠ v času veljavnih ukrepov proti širjenju bolezni COVID-19 ter sklep rektorice.

Navodila so v večini enaka kot že veljavna, pri tem da posodobljena navodila uvajajo:
  • Obvezno nošenje mask študentov in izvajalcev tudi med izvajanjem študijske dejavnosti,
  • Obvezno spremljanje prisotnosti študentov v prostorih fakultete na vseh študijskih vsebinah z namenom lažje epidemiološke raziskave v primeru okužbe,
  • Način ravnanja v primeru suma na okužbo,
  • Možnost osebnih stikov v kontaktnih pisarnah ob dodatnih varnostnih ukrepih,
  • Posodobljene izjave študentov.

Prosimo, da se seznanite z navodili in jih tudi vestno upoštevajte.