petek, 6. maj 2022

Poletna šola Bovec - RAZPIS

SOMMERKOLLEG – POLETNA ŠOLA – CORSI UNIVERSITARI ESTIVI – LJETNA ŠKOLA BOVEC 2022

Bovec, 17. – 31. julij 2022

Tema: Deljeni spomin – kulture spominjanja/ Memoria (con)divisa – Culture della memoria / Memorie (con)dividude – Culturis de memorie/ Podijeljeno sjećanje – kulture sjećanja - Geteilte Erinnerung - Erinnerungskulturen

Skupaj s partnerji iz Avstrije, Italije in Hrvaške že več let sodelujemo pri organizaciji Poletne šole Bovec.

Poleg spoznavanja kulture in zgodovine regije, je prvenstveni cilj šole učenje enega izmed jezikov v regiji. Celoten program je prilagojen in izveden v jeziku, ki si ga študent izbere. Možno je izbirati med učenjem nemškega, slovenskega, hrvaškega, italijanskega in friulanskega jezika.

Več informacij o poletni šoli najdete na naslednji povezavi: www.aau.at/en/international/study-abroad/summer-schools/sommerkolleg-bovec/

Prijavite se lahko do 26. maja 2022 s posredovanjem vaših osnovnih informacij in motivacijskega pisma na naslov:

maja.vidmar@upr.si