Zaposleni

print

 

Strokovni sodelavcitop

 

Dekanattop

Tel.: 05 663 77 44
Faks: 05 663 77 42

Irena Binkar
E-naslov: dekanat@fhs.upr.si

 

Recepcija

Tel: 05 663 77 40
Vilijem Jerman

 

Odnosi z javnostmi in dogodki

Tel: 05 663 77 46
Barbara Panger Jevtić 
E-naslov: mediji@fhs.upr.si oz. barbara.panger@fhs.upr.si

 

Referat za študentske zadevetop

Telefon: 05 663 77 52
Jana Ludvik

Tel.: 05 663 77 41
Monika Šrot

E-naslov: referat@fhs.upr.si

Telefon: 05 663 77 48
Mojca Družina

E-naslov: referat.podiplomski@fhs.upr.si

 

Služba za študijske zadevetop

Tel.: 05 663 77 54
Mojca Cencič
E-naslov: mojca.cencic@fhs.upr.si

 

Služba za raziskovalno in mednarodno dejavnosttop

Tel.: 05 663 77 60
Valentina Bertok (Erasmus koordinator)
E-naslov: valentina.bertok@fhs.upr.si

Tel: 05 663 77 57
Karin Bandelj (projekti)
E-naslov: karin.bandelj@fhs.upr.si

 

Služba za kadrovske, pravne in splošne zadevetop

Tel.: 05 663 77 66
Lidija Udovič
E-naslov: lidija.udovic@fhs.upr.si
 
Tel.: 05 663 77 63
Snježana Tatić
E-naslov: snjezana.tatic@fhs.upr.si

 

Služba za računovodstvo in financetop

Tel.: 05 663 77 40
 

Služba za računalniško in tehnično podporotop

Tel.: 05 663 77 65

Sanjin Pobega
E-naslov: sanjin.pobega@upr.si

 

Knjižnicatop

Tel.: 05 663 77 55
Helena Lemut
E-naslov: helena.lemut@fhs.upr.si

Andrej Preložnik

 

Pedagoški sodelavcitop